Witamy kolejne roczniki w Klubie UKS Celuloza Kostrzyn

Od sierpnia br. do rodziny Celulozy dołączyła kolejna, nowa grupa. Rekrutacja dzieci z roczników 2015/2016 trwa nieprzerwanie od maja br.

Uczniowski Klub Sportowy Celuloza Kostrzyn nad Odrą nawiązuje do długiej i bogatej tradycji piłki nożnej w Kostrzynie nad Odrą. Pracują u nas licencjonowani trenerzy oraz bierzemy udział w rozgrywkach dzieci i młodzieży. W naszym klubie pracuje doświadczona, licencjonowana kadra trenerska (licencje UEFA B i C), składająca się z 5 trenerów oraz 6 asystentów. Cyklicznie prowadzone są również treningi bramkarskie dla dzieci.

W roku 2020 rozszerzyliśmy portfolio firm wspierających nasz Klub o takie przedsiębiorstwa jak:

• Brinkhaus Polska Sp. z o.o.
  • Kompan Manufacturing Poland Sp. z o.o.
  • Szkoła Języków Obcych The Best Kornel Naruszewicz
  • Hotel Bastion Kostrzyn nad Odrą
  • Olga Brzezińska Menadżer firmy AVON

Powitaliśmy również na naszym celulozowym pokładzie sponsorów technicznych: Masita Sport Gorzów oraz Select Sport Poland.

W planach Klubu jest zacieśnienie współpracy z klubem TS Celuloza Kostrzyn, dla którego szkolimy naszych adeptów. To dzięki stałym kontaktom z zarządem i trenerami Klubu TS Celuloza udało nam się przeprowadzić szereg wydarzeń i eventów w ostatni czasie m.in. piknik na zakończenie sezonu, eskortę w trakcie meczu inauguracyjnego sezonu, półkolonie i obóz letni i wiele innych.

Wszystkie dzieci chcące rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną zapraszamy na pierwszy miesiąc darmowych treningów.

Każde dziecko otrzyma od Klubu strój sportowy.

Szczegóły i nr kontaktowe: http://celuloza.futbolowo.pl/sztab-trenerski

Zarząd UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą